İki genç girişimci tarafından yüzde 100 yerli sermayeyle kurulan eğitim startup projesi www.unlulerdenegitim.com, yılların tecrübelerini tüm deneyimleriyle kullanıcıların bir tık uzağına taşımayı amaçlıyor.

More Enstitü Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri’nin inovatif bakış açısının yansıması olan platform; konunun uzmanı ünlüler tarafından hazırlanmış eğitim videolarıyla kişisel gelişimimize önemli ölçüde katkı sağlamayı hedefliyor.

Platformun tüm detayları, 15 Kasım Çarşamba günü Feriye Palace’de düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna açıklandı.

More Enstitü & ünlülerdenegitim.com Kurucusu Dr. Bülent Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, More Enstitü & ünlülerdenegitim.com Kurucu Ortağı Dr. Oğuzhan Karagül ve Proje Koordinatörü Pelin Elif Özkan’da katılım sağladı.

Eğitimde "dünya" dili…

Dr. Bülent Öz ve Dr. Oğuzhan Karagül tarafından yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan Türkiye’nin ilk ve tek eğitim startup projesi unlulerdenegitim.com, yılların tecrübelerini tüm deneyimleriyle kullanıcıların bir tık uzağına taşımayı amaçlıyor. Uzun süren Ar-Ge çalışmasından sonra yaklaşık 2 milyon TL’lik bir yatırım bütçesiyle hayat bulan proje, ikinci ve üçüncü etabıyla da ünlü simaları takipçileriyle buluşturmanın ötesinde kişisel eğitiminize önemli ölçüde destek olmak için Türkiye’nin "En Ünlü" eğitim platformu sloganıyla eğitim tutkunlarını bekliyor. Ayrıca, konunun uzmanı ünlüler tarafından hazırlanmış eğitim videolarıyla toplumsal gelişimde de önemli bir rol üstlenmeye hazırlanıyor.

Portal, videolara çevrimiçi erişim imkanı sunarken farklı sektörlerde hayatımıza dokunan 33 ünlü simayla da takipçilerini buluşturuyor; Ali Gültiken, Ali Tanrıverdi, Aslı Altaylar, Ayça Törün, Aytuğ Kolankaya, Bahtiyar Engin, Burak Törün, Bülent Çolak, Bülent Korkmaz, Çağatay Öztürk, Didem Balçın, Ece Erken, Ece Vahapoğlu, Erkan Can, Ersin Düzen, Ezel Akay, Fatih Tekke, Fethi Karaduman, Fırat Aydınus, Güven Kıraç, Harun Erdenay, İlker Ayrık, Levent Ülgen, Mahmut Balçın, Metin Tekin, Murat Şeker, Nevşin Mengü, Orhan Kaynak, Ömür Gedik, Tümer Metin, Ümit Davala, Yunus Günçe ve Zafer Algöz gibi birçok ünlü ismin yer aldığı proje kapsamında, "Başarı İçin Kariyer Yönetimi"nden "Güzel Konuşmanın Şifresi"ne, "Etkili İletişim Teknikleri’nden "Performans Yönetimi"ne kadar birçok konu, kişisel eğitimine önem verenlerle buluşuyor.

İlk 6 ayda toplam 200.000 tekil kullanıcının hayatına dokunmayı amaçlayan unlulerdenegitim.com, ilk etapta Türkçe, ikinci ve üçüncü etapta ise yabancı dilleri de sistemine ekleyerek eğitimde "dünya" dili oluşturmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra ders sonunda eğitimi alan kişilere "o" ünlü tarafından imzalanmış bir katılım belgesi gönderiyor.

 

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap