Bu hafta vizyona 4 yabancı 3 de yerli olmak üzere 7 yapımın girmesi bekleniyor. Matthew Vaughn'un yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu serinin ikinci filmi Altın Çember ise bu hafta editörlerimizin sizler için seçtiği film oldu. Karargahları yıkılan Kingsman gizli servisi ajanlarının, dünyayı kurtarmak için kurumun ABD'deki muadili Statesman ile birlikte çalışmasını konu edinen macera-komedi türü filmin başrollerini Pedro Pascal, Channing Tatum, Colin Firth, Taron Egerton paylaşıyor.

Şimdiden iyi seyirler!

Kingsman 2: Altın Çember

Atçalı Kel Mehmet

Gökhan Keser'in başrolünde yer aldığı Atçalı Kel Mehmet, II. Mahmut döneminde yaşayan ve her daim halkın yanında yer alan efe Atçalı Kel Mehmet'in hikayesini konu alacak.

Ay Lav Yu Tuu

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı Ay Lav Yu, 2010 yılında sinema salonlarında seyircinin beğenisini kazandıktan sonra serinin ikincisi Ay Lav Yu Tuu bu hafta seyircilerinin karşısına çıkacak.

Kaçış Odası

Peter Dukes'in yazıp yönettiği Kaçış Odası, korku filmi hayranı Jeff ile Ben'in, sevgilileri Jess ile Angie'yi de alarak eğlence amacıyla gittikleri kaçış odasında yaşayacaklarını anlatacak.

Tarla

Cemil Ağacıkoğlu'nun yazıp yönettiği Tarla, saplandığı borç batağından çıkmak için ailesinin memleketteki tarlasını satmaya yola koyulan Tarık ile kardeşi Emre'nin başından geçenleri konu alacak.

Elly Hakkında

Oscar ödüllü yönetmen Asghar Farhadi'ye 2009 yılında Berlin Film Festivali'nde En İyi Yönetmen Ödülü kazandıran Elly Hakkında, 8 yıl sonra Türkiye'de sinemalarda bu hafta yer alacak.

İz

Agnieszka Holland'ın Kasia Adamik ile birlikte yönetmenliğini üstlendiği İz (Pokot), hayvan hakları savunucusu Janina'nın, komşusunun öldürülmesi ve iki köpeğinin ortadan kaybolmasıyla bu konuda yürüttüğü kişisel araştırmasını konu alacak.

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap