Bu hafta vizyona girmesi beklenen 8 yabancı 1 de yerli yapım olmak üzere tam 9 film yer alıyor. Editörlerimizin bu yapımlar arasından sizler için seçtiği film ise Samuel L. Jackson ile Ryan Reynolds'ın başrollerinde yer aldığı komedi tadındaki Belalı Tanık oldu. Şimdiden iyi seyirler!

1. Belalı Tanık

Düşmanını korumak zorunda kalan yetenekli Michael Bryce ile başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin aksiyon ve komedi dolu maceralarını konu alan filmin yönetmenliğini Patrick Hughes üstleniyor.

2. Anabelle: Kötülüğün Doğuşu 

ABD'de gişe rekorları kıran Annabelle: Kötülüğün Doğuşu, oyuncağın içine giren kötü ruh Annabelle'in musallat olduğu bir grup yetimhane kızlarının ve onlardan sorumlu rahibenin başından geçenleri konu alıyor.

3.Avcı'nın İntikamı

Sam Worthington'ın başrolünde yer aldığı Avcı'nın İntikamı, bir suikastçının, genç bir kadının ailesinin ölümünün intikamını almasına yardım etme sürecini alacak. 

4.DANGAL

Aamir Khan'ın yapımcılığını üstlenip başrolünde yer aldığı Dangal, eski bir güreşçi olan Mahavir Singh Phogat ile türlü zorluklara rağmen güreş eğitimi verdiği kızlarının hikayelerini konu alacak.

5.Son Portre

Geoffrey Rush'ın İsviçre asıllı ünlü heykeltıraş Alberto Giacometti'ye can verdiği Son Portre, sanatçının son yapıtı üzerinde çalıştığı dönemi konu alıyor.

6.Açık Deniz 3: Kafes Dalışı

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı, ekstrem bir reality programının seçmelerine katılmak için yaptıkları kafes dalışını kayda alan bir grup gencin başına geleceklerini konu alıyor.

7. B Planı

Michael Popescu ve Ufuk Genç'in yönetmenliğini üstlendiği B Planı, dövüş sanatları konusunda başarılı üç arkadaşın, kendilerini Berlin yeraltı dünyasını ilgilendiren bir komplonun içerisinde bulmalarını konu alacak.

8.Semur

Gökhan Aksu'nun yönetmenliğini yaptığı Semur, bir kıskançlık büyüsü sonrasında gün yüzüne çıkan felaket olayları konu alacak.

9.Doraemon: Buz Devri Macerası

Atsushi Takahashi'nin yazıp aynı zamanda da yönettiği Doraemon: Buz Devri Macerası, robot kedi Doraemon ile arkadaşlarının buz devrine doğru ilerleyen neşe dolu maceraları konu alınıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap