Bu hafta vizyona 4 yabancı 4 de yerli olmak üzere 8 yapımın girmesi bekleniyor. Stephen King'in aynı isimli popüler romanından sinemaya uyarlanan "O" (It) bu hafta editörlerimizin sizler için seçtiği yapım oldu. Küçük bir kasabada çocukların kaybolmasıyla gün yüzüne çıkmaya başlayan bir gizemin peşinden giden bir grup çocuğun hikayesini anlatan korku-gerilim türündeki yapımı kaçırmayın deriz. 🤓

 

Şimdiden iyi seyirler! 

1. O (IT)

2. Suikastçı (American Assassin)

Dylan O'Brien ve Michael Keaton'ın başrolünde yer aldığı Suikastçı (American Assassin), CIA'nın terörle mücadele bölümüne giren ajan Mitch Rapp'in aksiyon dolu anları konu alınıyor.

3. Aşk Notları (History of Love)

2. Dünya Savaşı'nda Polonya'nın Almanlar tarafından işgali üzerine ABD'ye kaçmış Leo Gursky (Derek Jacobi), çocukluk yıllarında aşık olduğu, ancak ailesi tarafından yine ABD'ye gönderilmiş Alma'yı hiç unutmamış, başka hiçbir kadını sevmeyeceğine dair kendine söz vermiştir.

4. Benzersiz

İlker Sarı'nın yönetmenliğini yaptığı yapımda, başrolünde Cemal Hünal'ın yer aldığı Benzersiz, talihsiz bir kaza sonucu geçirdiği operasyondan sonra gözünü farklı biri olarak açan bir eczacının arayışını konu alacak.

5. Ver Kaç

Kenan Ece'nin başrolde olduğu Ver Kaç, tutkunu oldukları Kadırgaspor için türlü olaylar içerisinde kalan Sedat ile Fikret'in başından geçenleri konu alacak.

6. Örümcek

Sedat Ergen'in yönetmenliğini yaptığı Örümcek, iki eski sevgili Serhat ve Gizem'in hikayelerini anlatacak.

7. Korkacak Bi' Şey Yok

Burak Donay'ın yönetmenliğinde olan Korkacak Bi'Şey Yok, yolları Edirne Uzunköprü'ye düşen Seko ve arkadaşlarının başından geçen maceraları konu alınacak.

8. Kocaayak ve Oğlu

Ben Stassen ve Jeremy Degruson'un yönettiği animasyon film, efsanelere konu olan meşhur Kocaayak ile onu arayan oğlunun macerasını anlatacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap