Netflix'in en başarılı yapımları arasında gösterilen ve dünya genelinde oldukça geniş bir izleyici kitlesi bulunan Black Mirror, yapılan açıklamalarda belirtilenlere göre sevenlerinin karşısına kitap formatında çıkmaya hazırlanıyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunun dizinin yapımcısı Charlie Brooker, serinin en kısa zamanda kitaba dönüşeceğini belirterek, dizi hayranlarının heyecanlanmalarına neden oldu.  

Teknolojinin insan hayatına etkilerini konu edinen ve her bölümüyle oldukça farklı konulara değinerek, izleyicilerine film tadında bir deneyim yaşatan Black Mirror, yapılan açıklamalarda yer verilen bilgilere göre seri olarak yayınlanacak ve kitabın editörlüğünü dizinin yapımcısı Charlie Brooker üstlenecek.

Dizide olduğu gibi farklı konuların işleneceği seri, kısa öyküler şeklinde oluşturulacak ve serinin hazırlanmasında birçok yazar görev alarak bu projeye imzalarını atacak. 

Yayınladığı bilim kurgu kitaplarıyla adından oldukça söz ettirmeyi başaran Penguin Random House’ye bağlı Del Rey yayınevi tarafından basılacak olan seri hakkında bilgiler paylaşan Charlie Brooker, serinin ilk kitabının 20 Şubat 2018’de dizi hayranlarıyla ve okuyucularla buluşacağını belirtti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap