ABD'de 23 milyon, dünya çapında 70 milyon albüm satarak oldukça başarılı işlere imza atan punk-rock grubu Green Day'ın ismi son zamanlarda oldukça üzücü bir olayda geçti ve söz konusu olayda bir kişi hayatını kaybetti. 

Pedro Aunión Monroy ismindeki bir akrobat, Green Day'ın sahne aldığı esnada 30 metre yükseklikteki kafesten düşerek hayatını kaybetti. 

Madrid’deki Green Day ve Alt-J gibi rock gruplarının sahne aldığı Mad Cool Festival’inde 30 metre yükseklikteki kafesten düşerek hayatını kaybeden Pedro Aunión Monroy'un başına gelen bu kazanın ardından sahneye çıkan başarılı grup, konserlerini iptal etmedikleri için eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Yaşanan bu talihsiz olayın ardından oldukça gündem konusu haline gelen dünyaca ünlü müzik grubunun vokali Billie Joe Armstrong kendileri hakkında yapılan eleştiriler için: "Eğer bizim performansımızdan önce böyle bir olay olduğunu bilseydik, sahne almazdık. Biz kalpsiz insanlar değiliz" ifadelerinin yanı sıraGreen Day'ın kendi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada ise kaza hakkında kimsenin kendilerine bir şey söylemediğini belirterek "biz bir akrobat performansı olacağını bile bilmiyorduk" ifadelerini kullandı.

İşte söz konusu olayda hayatını kaybeden akrobatın geçirdiği kazanın videosu;

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap