Gündemdeki haberleri eğlenceli bir tahmin oyununa dönüştüren Bilemezsin, Demirören Ventures'ten 1,5 milyon dolar değerlemeyle yatırım aldı. Böylece dijital teknolojilerin öncüsü olma misyonuyla yola çıkan Demirören Ventures de ilk yatırımını yapmış oldu. 

Sosyal trendleri ve gündem olan içeriği oyunlaştırılmış bir formatta sunan Bilemezsin.com, 2016’nın mayıs ayında yayınına başladı. Berkan Cesur, Koray Eymur, Ece Köprücü ve Can Ferman Gülmez tarafından kurulan Bilemezsin kısa sürede yoğun bir ilgi gördü. Bilinen tahmin oyunları konseptinin, sosyal konular üzerine şekillendiği bu girişim, ilk olarak Bilemezsin.com üzerinden bir web sitesi olarak yayınlandı. Ardından iOS ve Android üzerinde yayınladığı mobil uygulamalarıyla birlikte, Türkiye’nin dört bir yanından yeni kullanıcıları bünyesine kattı.

Oldukça geniş bir yelpazede tahmin içeriği sunan eğlenceli platformdaki tüm içerikler gençler tarafından gençler için üretiliyor. İnternet trendleri ve sosyal medya dedikodularından, siyaset, gündem ve e-spor’a kadar geniş bir yelpazede günlük okunur envanter ve tahmin sunuyor.

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Bilemezsin şimdiden 150 bin kişiye ulaştı. Özellikle gençler olmak üzere her yaştan kadın ve erkek, uygulama üzerinde keyifle vakit geçirebiliyor. Ödülleri de cabası. Bilemezsin’e AppStore ve Google Play üzerinden ulaşabilir, dilerseniz Bilemezsin.com adresindeki web sitesini de ziyaret edip, ücretsiz ve hızlıca kayıt olabilirsiniz.

Bilemezsin Mağaza oyun ve içeriğin buluştuğu bu uygulamanın en keyifli noktası. Kullanıcılar rekabet sürecinde kazandıkları puanlarla birlikte, Bilemezsin Mağaza üzerindeki 100’den farklı ürüne tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyor. Böylelikle, Bilemezsin, günlük 5 dakika ayrılsa bile kullanıcıya gündemden satır başlarını sunup, bununla birlikte başarılı üye katmanını da ödüllendiriyor.

Girişimin öncelikli gündemi ise önümüzdeki dönemlerde canlı yayın, sosyal tahminler ve video içeriklerle büyümeyi kalıcı hale getirmek. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap