Sigorta sektörünün önde gelen markalarından Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş JK ile işbirliğini güçlendirerek sürdürüyor. Geçtiğimiz sezonda Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’na isim sponsoru olan ve sponsorluk anlaşmasını yeni sezonda da devam ettireceğini açıklayan Sompo Japan Sigorta, Vodafone Arena’yı ve statta maç izleyecek tüm taraftarları kapsamlı ürünleri ile tam güvence altına aldı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısı ile duyurulan anlaşma kapsamında, Vodafone Arena için oluşabilecek hasarlara karşı toplam 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki geniş teminatlı bir sigorta poliçesi sağlandığı, taraftarların ise stada girdikleri andan itibaren karşılaşabilecekleri kazalara karşı Sompo Japan Sigorta tarafından güvence altına alındığı kaydedildi.

41.903 taraftar güvence altında

Vodafone Arena için tüm riskleri sigorta altına alan Sompo Japan Sigorta, bu kapsamda yangın, hırsızlık, deprem, yer kayması, sel-su baskını, elektronik cihaz ve makine kırılması hasarları gibi olası tüm hasarlara karşı 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki kapsamlı ürünleriyle tam güvence sağladı. Diğer taraftan, her türlü kazaya karşı yapılan Ferdi Kaza Vefat ve Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık teminatları ile bütün taraftarlar Vodafone Arena’ya girdikleri andan itibaren Sompo Japan Sigorta güvencesi altında olacak.

Toplantıda ayrıca Beşiktaş Sompo Japan takımı yenilenen kadrosu ve baş antrenörü Ufuk Sarıca ile ilk kez basının önüne çıktı. Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş erkek basketbol takımı ile sponsorluk anlaşmasını yenilediğini açıkladı. Siyah beyazlılar Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde bu sezon da Beşiktaş Sompo Japan adıyla mücadele edecek. Spora verdiği desteği yeni yatırımlarla da güçlendiren Sompo Japan Sigorta, yeni sezonda ayrıca Vodafone Arena’yı ve tribünde yer alan tüm taraftarları sigortalayacak.

Geniş kapsamlı işbirliğinin detayları, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş, Beşiktaş JK yöneticileri, Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ufuk Sarıca ve tüm oyuncularının katılımıyla BJK Akatlar Arena’da gerçekleştirilen toplantıda açıklandı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap