Çizer Bob Kane ve yazar Bill Finger tarafından yaratılan, ilk defa 1939 yılının Mayıs ayında Detective Comics‘in 27. sayısında çizilen bir çizgi roman süper kahramanı olan Batman, beyaz perdede hayat bulduğu ilk günden beri hayranları tarafından oldukça sıkı bir şekilde takip ediliyor.

Bir süre önce Ben Affleck‘in, Batman filminin hem başrolü, hem de yönetmeni olmayacağını dile getirmesinin ardından, Warner Bros. yönetmen koltuğuna oturması için birçok isimle görüşme gerçekleştirdi; ancak hiçbirinin bir kesinliği bulunmuyordu.

CominSoon‘un yaptığı habere göre belirsizliğini koruyan bu konuya son nokta koyuldu. Batman‘ın yönetmen koltuğuna oturması ihtimali en yüksek adaylar arasında gösterilen, Cloverfield ve Dawn of the Planet of the Apes gibi yapımlarla tanınan başarılı isim Matt Reeves serinin devam filminin yönetmenliğini üstlendiğini onayladı ve yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Küçüklüğümden beri Batman’in hikayesini çok severim. Oldukça ikonik ve zorlu bir karakter. Kahramanımızın macerasını beyaz perdeye taşımak üzere Warner Bros.’la çalışacak olmaktan ötürü çok gururlu ve heyecanlıyım

Merakla beklenen The Batman serisinin devam filminde Bruce Wayne karakterine tekrar Ben Affleck hayat verecek ancak sabırsızlıkla beklenen bu filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında net bir bilgi şimdilik bulunmuyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap