Çizgi roman tarihinin en sevilen kahramanlarından biri olan Batman popülerliğini bir kez daha kanıtladı. Christian Bale‘ın kullandığı Batman kostümü açık artırmada satıldı.

Batman şimdiye kadar pek çok defa izleyici karşısına çıktı. Son olarak bu karakteri Ben Affleck canlandırsa da ondan önce Kara Şövalye olarak Christian Bale vardı. Başarılı oyuncu bu kahramana Christopher Nolan‘ın yönettiği The Dark Knight üçlemesinde hayat vermişti.

Bu organizasyon The Prop Store tarafından gerçekleştirildi. New York‘tan Hong Kong‘a dünyanın her yerinden katılımcılar Star Wars, Jaws, The Goonies gibi yapımlardan parçalara sahip olmak için yarıştı. Etkinliğin en ilgi çeken parçalarından biri Christian Bale‘ın The Dark Knight ve The Dark Knight Rises filmlerinde kullandığı kostüm oldu. Bu parçayı ismi açıklanmayan özel bir koleksiyoncu 250.000 dolara satın aldı.

Çizgi roman hayranlarının sahip olmak için kıyasıya mücadele vereceği kostüme ufak bir servet karşılığında sahip oldu. Kısa bir zaman önce yine The Dark Knight üçlemesinde kullanılan Batpod motosikleti de 406.000 dolara satılmıştı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap