Kaliteli müzik yapmayı ilke edinmiş müzisyenler için sahne tecrübesini arttıran ve müzisyenler arasında paylaşımı çoğaltmayı hedefleyen Unite the Stage konserlerinin ikinci etkinliği 30 Eylül Cumartesi günü Tamirane'de gerçekleşiyor.

Müzisyenleri farklı mecralardan destekleyen ve bir araya getiren müzik platformu Unite the Band tekrar Tamirane’de düzenlenecek. Son zamanlarda bağımsız müzisyenlere sahne imkanı tanıyan Unite the Stage, mekan sponsoru Tamirane’nin yanında bir de Kayıt Altında Video ve Zuhal Müzik etkinlik serilerinin destekçileri arasında.

Ülkemiz müzik piyasasını “Türkiye’de müziğin değersizleştirilmesinden duyduğumuz rahatsızlık! Kendi inandığı müziği yapan müzisyenler emeklerinin değer görmeyeceği kaygısı ile her gün yüzleşiyor, kimisi müziğe bu korku yüzünden devam etmiyor “ cümleleri ile ifade eden Unite the Stage, düzenlediği etkinlikleri ile bu durumu tam tersine çevirmeyi hedefliyor.

Amaçlarını kısaca, “En genel haliyle söylersek amacımız inandığı müziği yapan müzisyenler için hem online hem de offline bir paylaşım ortamı yaratmak. Bunun için sosyal medyayı ve düzenlediğimiz etkinlikleri kullanıyoruz. Şu sıralar web sitemizde üyelik sistemi üzerinde de çalışıyoruz. Uzun vadede Türkiye’den çıkmış bir müzisyen ağı olarak yurtdışında da faaliyet göstermek istiyoruz. Müziksiz yaşayamayan herkesle aynı dili konuşuyoruz ve bir şekilde buluşacağız” sözleri ile özetleyen Unite the Band kurucularının müziğe iyi gelmesi dileklerimizle. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap