Dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna görüşmeler sağladığımız, araçlarımızı mobil uygulamalar üzerinden yönlendirilebildiğimiz, akıllı telefonlar ve akıllı binalar ile hayatımıza birçok kolaylık ve konfor getirdiğimiz bir teknoloji devrindeyiz.

Akıllı telefonlar iletişim ve erişebilirlik üzerinden hayatımıza kolaylık sağlarken akıllı binalar ise kendini temizleyen duvarlar, tabletler üzerinden yönlendirilebilen elektronik cihazlar, siz evinize gitmeden uzaktan kahveniz için suyu ısıtmaya kadar hayatımızda birçok konforu beraberinde getirmekte.

Teknoloji ile bu kadar yakınken güvenlik çok büyük önem taşımakta. Evinizin güvenliğini sağlamak da kilitlerden ve güvenlik kameralarından geçmekte. Akıllı telefon teknolojisini ve akıllı binaları harmanlayan ve güvenliği hırsızlığa karşı üst seviyeye taşıyan bir teknoloji Keyless Door Lock ile tanışın.

Keyless Door Lock bilinen kilitler aksine dış kapılara takılabilir ve mobil cihazlar ile uyumlu olan uzaktan erişimli bir kilit sistemi. Anahtar devrine son veren bu cihaz eviniz için yüksek güvenlik sağlıyor ve sadece kişiye özel ayarlanabilirliği ile kapınızı sadece sizin açmanıza olanak sağlıyor.

Keyless Door Lock ürününün fiyatı ise tabi ki normal bir anahtar fiyatı gibi değil ürünün satış fiyatı 250$ üzerinden yapılmakta. Bu ücret ilk bakış da fazla gibi görünse de eviniz için önce güvenlik.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap