Yeni fikirlerin hayata geçirilmesi ve tanınmasını amaçlayan inovasyon yarışmaları, marka bilinirliğini artırmak isteyen kurumlar için yaratıcı ve yetenekli gençlerle bağ kurmanın en iyi yollarından biri.

Henüz iş hayatına girmemiş ya da yeteneğini gösteremeyip iş arayışında olan gençler açısından bakıldığında ise, yarışmada aldıkları dereceler CV’lerinde diğer rakiplerinin önüne geçebilmesini sağlıyor.

Bünyesindeki iş ve teknoloji uzmanları, tasarımcılar, akademisyenler ve mimarlar gibi faklı alanlardaki ekiplerle “Tasarım Odaklı Düşünme” ve “Sanatsal Düşünme” bakış açılarıyla sektörünün öncü firmalarına inovatif ürün ve çözüm fikirleri geliştirmeleri konusunda destek olan ArtBizTech, 30 yaş ve altında olan tüm gençler için düzenlediği yarışmada, katılımcıların teknoloji ve sanatı birleştirici projelerini hayata geçirmeyi hedefliyor.

3 Nisan 2017 tarihine kadar [email protected] adresinden online başvuru yapılabilen yarışmanın ilk aşamasını geçen katılımcılar; sanat, akademi, iş ve teknoloji dünyasından önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilecek ve mentor desteği alabilecekler.

20 Mayıs tarihine kadar tamamlayacakları projelerini son aşama olarak, 5 Mayıs – 3 Haziran 2017 tarihleri arasında 42 Maslak Art! SPACE Gallery’de ve ardından Mixer’de gerçekleşecek sergi ile izleyicilerle buluşturma imkanı elde edecekler.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap