Son zamanlarda Türkiye milli takımındaki gergin atmosferin ardından TFF ve teknik ekip çalışmalarını ve karar verme süreçlerini hızlandırmak için elinden geleni yapıyor. Milli takım oyuncusu ve takım kaptanı Arda Turan'ın Spor Yazarı Bilal Meşe ile yaşadığı olayın ardından, TFF yeni bir karar aldı.

TFF ve teknik ekip arasındaki görüşmeler ve ortak alınan kararla birlikte tecrübeli oyuncu Mehmet Topal'ın A Milli Takım'ın yeni kaptanı olacağı belirtildi. Arda Turan'ın Bilal Meşe ile yaşadığı olayın ardından, A Milli Futbol Takımı'ndan çıkarılmasından dolayı ortaya çıkan kaptan boşluğu, alınan kararla birlikte milli takımda ikinci kaptan olarak görev alan tecrübeli oyuncu Mehmet Topal'a devredildi.

11 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Kosova maçından itibaren kaptanlık pazu bandıyla sahaya çıkacak olan Mehmet Topal'a, kaptanlığının devredildiği bilgilerinin paylaşılmasıyla birlikte TFF tarafından yapılan açıklamalara göre, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül takımın ikinci kaptanı olarak sahada ter dökecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap