Macintosh, kısaca Mac olarak bilinen ve adını MacIntosh Apple türünden alan, kişisel bilgisayar üreten Apple Computer Inc.‘nin bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Ürün yelpazesi 1984 yılında başladı ve piyasada fare ve grafik arayüz kullanan ilk başarılı bilgisayar serilerinden biri oldu. Retro tasarımlardan vazgeçmeyen ve bunu bir tutku haline dönüştüren kullanıcılar için geliştirilen ürünler de günümüzdeki popülerliğini korumaya devam ediyor.

Retro tasarımların bir moda ikonuna dönüştüğü günümüzde, Apple Watch‘ınıza özel bir stant sayesinde nostaljik bir görünüm verebilir ve tarihi yaşatmaya devam edebilirsiniz.

Apple‘ın efsaneler arasında gösterilen Macintosh‘ları, aksesuar üreticisi Elagon‘a ilham kaynağı oldu ve ortaya bu ikonik stant çıktı.

Elago‘nun hazırladığı W3 Stand tamamen silikondan üretildiği için saatin çizilmesine de engel oluyor. Apple Watch’un Nightstand modu ile de Macintosh görünümü tamamlanıyor. Apple Watch’un şarjını rahatlıkla yerleştirebileceğiniz stantta şarj kablosu için özel bir çıkış bulunuyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan W3 Stand‘ın, Elagon‘un kendi resmi sitesi üzerinden gerçekleştirdiği satış fiyatı ise 14 dolar civarında.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap