Dünyanın en ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanma kararı aldı. 12 yıllık birlikteliklerini sonlandırma kararı veren Brangelina‘nın 400 milyonluk ortak mal varlıklarını nasıl bölüşeceği masaya yatırıldı. Ayrıca Angelina, 6 çocuklarının velayetini de istiyor.

Hollywood‘un altın çifti olarak gösterilen, magazin basınında ise Brangelina olarak anılan çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. 41 yaşındaki Angelina Jolie, 15 Eylül günü “Şiddetli geçimsizlik” nedeniyle boşanma davası açtı.

Çiftin avukatları, ayrılık haberlerini doğrularken neden olarak da çocuklarıyla ilgili yaşadıkları anlaşmazlıkları gösterdi. Tüm dünyada basınının büyük ilgisini çeken bir ilişkiye sahip olan Jolie ve Pitt; Maddox, Pax ve Zahara olmak üzere üç evlatlık; Shiloh, Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocuğa sahip.

Boşanma talebinde bulunan güzel oyuncu, 6 çocuğun velayetinin de kendisine verilmesini talep ediyor. Kocasının çocuklara muamelesinden memnun olmayan Jolie, Pitt’in fazla alkol ve uyuşturucu tükettiğini de boşanma gerekçeleri arasında gösterdi.

Mal varlıklarını masaya yatırıldı

Avukatları Jolie‘nin Brad Pitt‘ten tazminat istemediğini belirtirken, birliktelikleri boyunca ortak mülkler edinen çiftin servetlerini nasıl paylaşılacağı masaya yatırıldı. 2006 yılında Pitt Vakfı‘nı kuran ve birlikte ortak yatırımlara imza atan çiftin, dünya çapında 400 milyon dolar değerinde konutları bulunuyor.

Mr and Mrs Smith filminin 2004 yılında başlayan çekimlerinde yakınlaşan Jolie ve Pitt aşk yaşamaya başlamıştı. O dönem Jennifer Aniston ile evli olan Pitt, bu aşk uğruna evliliğini sonlandırmıştı. 2006 yılında ilk biyolojik çocuklarına kavuşan Hollywood‘un ünlü çifti 2014 yılında 6 çocuklarının da katıldığı bir törenle Fransa‘da bir şatoda evlenmişti.

brad-pitt-jennifer-aniston

Brad-Pitt Jennifer Aniston

Avukatları şiddetli geçimsizlik dese de basında, Brangelina evliliğinin sonlanmasına da Fransız oyuncu Marion Cotillard neden olduğu iddia ediliyor.

Marion Cotillard ve Brad Pitt aynı filmde rol aldı


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap