Albaraka Türk, girişimcileri Albaraka Garaj ile destekleyecek.

Albaraka Garaj, Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde, finansal teknoloji tabanlı iş fikirlerine ve projelere sahip girişimcilerin kuluçka ve hızlandırma olanakları ile desteklendiği bir girişim hızlandırma programı. Seçilen girişimler 12 haftalık yoğun bir mentorluk programına dahil olacak.

Başlattığı girişimcilik programıyla Albaraka; Fintek, İslami Fintek, Kitle Fonlama, Bigdata, Nesnelerin İnterneti, Chatbot, Ödeme Sistemleri, Blockchain, Yapay Zeka ve Sigorta Teknolojileri alanlarını destekleyecek.

Ayrıca program ortak çalışma alanı, ağ oluşturma olanakları, demo günleri, finansal destek, yönetim ekibi ile düzenli iletişim, eğitim programı ve workshop, mentorluk ve danışmanlık, birebir pazarlama gibi imkanlar da sunacak.

Açık fikirli ve hayallerini gerçekleştirmek için gerekli motivasyon ve yeteneğe sahip olan tutkulu ekipleri, yenilikçi, teknoloji tabanlı ve ölçeklenebilir ürün ya da hizmet geliştirmiş ve bu girişimini büyütme hayali kuran şirketleri, Albaraka Garaj Startup Hızlandırma Programı’na başvurmaya davet ediyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap