Ali Ağaoğlu‘nun sevgilisinin paylaştığı pilates video’su, dün en çok konuşulan konularından biri oldu. Ağaoğlu‘ndan da konuyla ilgili açıklama geldi.

Bir süredir iş adamı Ali Ağaoğlu ile birlikte olan 23 yaşındaki balerin Duygu Su Gürpınar, birlikte pilates yaptıkları video’yu takipçileriyle paylaştı. İnternet medyasında geniş yer bulan bu görüntü, sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasına girdi. Gürpınar‘ın paylaşımına çok sayıda olumlu ve olumsuz yorum geldi. Ağaoğlu‘nun karizması çizildi yönündeki eleştirilere son noktayı koyan iş adamı, şu ifadeleri kullandı;

Ağa’nın karizması çizilmez. Bir yıldır pilates yapıyorum, görüntüleri Duygu koymuş, görmedim bile. Ayrıca hiç kızmadım. İsteyen istediğini söylesin. O görüntülerde keyifli, sağlıklı , mutlu genç bir adam var.

agaoglu

Dört çocuk babası olan Ağaoğlu, ilişkisi hakkında yapılan eleştiriler ise şöyle yanıt verdi;

Ben şeffaf bir erkeğim. Çocuklarımın anaları kutsaldır. Şuan bir sevgilim var. Yani tek eşliyim. Asla aynı anda birkaç kadınla aşk yaşamam…

Yaşının sürekli gündeme gelmesinden rahatsız olan iş adamıbu konuyu da şöyle ti’ye aldı, “Nüfus yaşım 22, gönül yaşım 18, zeka yaşım 8.”

Ali Ağaoğlu‘nun ilk ve tek resmi nikahlı eşinden, Alican ve Sena asında iki çocuğu var. “Ortanca eşim” olarak tanıttığı Ayten Alpar‘dan Mert adında bir oğlu, 6 yıllık sevgilisi eski manken Peterk Ertüre‘den ise Ali Ege adını verdikleri bir oğlu bulunuyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap