ABD, San Francisco-Panama seferinde yolculuk yapan 17 yaşındaki çocuk uçağın çıkış kapısını açıp uçaktan atlayarak herkesi şoka soktu.

Panama-San Francisco seferli, Copa Airlines Hava Yolları’na ait yolcu uçağı, San Francisco Havaalanı’na iniş yaptığı gibi büyük bir panik yaşadı. Uçakta tek başına seyahat edildiği kayıtlara alınan 17 yaşındaki bir yolcu, uçak piste iner inmez acil çıkış kapısını açarak uçaktan atladı.

7 Saatlik uçuş boyunca huzursuz olduğu gözlemlenen gencin yaptığı bu hareket başta yolcular olmak üzere herkesi büyük bir şoka soktu. Uçağın kapısını bir şekilde tek başına açan genç, uçağın kanadına atlayıp oradan kendisini yere atarak kaçmaya başladı. Uçuş ekibinin ve havayolu görevlilerinin saatlerce sürdüğü kovalamaca sonunda genç çocuk yakalanarak gözaltına alındı.

Acil çıkış kapısını izinsiz açmak ABD’de federal suç olarak kabul ediliyor. Göz altına alınan çocuğun bunu neden yaptığı konusu hala belirsiz; ancak genç çocuğun panik atak geçirdiği ve psikolojik rahatsızlıkları olduğu tahmin ediliyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap