Kylie ve Kendall Jenner kardeşler, New York Moda Haftası boyunca kirası 26,5 milyon dolar (yaklaşık 80 milyon lira) olan bir evde konakladı. Üstelik evde çektirdikleri birkaç fotoğrafı Instagram hesaplarından paylaşma karşılığında evi hiçbir ücret ödemeden kiraladılar.

TV yıldızı üvey ablaları Kim Kardashian‘ın izinden giderek şöhret basamaklarını hızlı adımlarla tırmanan iki kardeş, süper model olan Kendall Jenner‘ın podyumda boy gösterdiği New York Moda Haftası boyunca, New York’ta Leonard Sokağı’ndaki 15 numaralı evde kaldı. Kira bedeli 26,5 milyon dolar (yaklaşık 80 milyon lira) olan lüks evde konaklayan iki kardeş, hiçbir ücret ödemedi.

thank you @Daveophilly and @jeffbeacher for taking care of me in NYC. #nyfw

Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

20 yaşındaki Kendall ve 19 yaşındaki Kylie; dokuz yatak odası, beş banyo, yedi teras ve şömine bulunan ultra lüks evde çektikleri fotoğrafları Instagram hesaplarında paylaştı. İki kardeş evi kendilerine ücretsiz tahsis eden ev sahibine hesaplarından teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Thank you to our friends @Daveophilly and @jeffbeacher for taking care of us for fashion week in NYC ?

Kylie (@kyliejenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yeni bir ticaret kolu olarak görülen sosyal medyayı çok iyi kullanan kardeşlerden Kylie‘nin Instagram‘da 75 milyon, Kendall‘ın ise 65 milyon takipçisi bulunuyor. Ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları tanıtımlardan milyarlarca dolar kazanıyorlar.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap