Eşi Brad Pitt’ten ayrılmak için mahkemeye başvuran Angelina Jolie, “Boşanmaların Kraliçesi” unvanlı Laura Wessel’le anlaştı. Şimdi en önemli sorun büyük servetin nasıl paylaşılacağı?

Angelina Jolie‘nin, kendisi gibi Hollywood yıldızı olan eşi Brad Pitt‘ten ayrılmak için mahkemeye başvurmasının yankıları sürerken, çiftin yıllar boyunca kazandığı servetin nasıl paylaşılacağı ise en büyük merak konusu… Boşanma davası öncesi Jolie‘nin ABD’de ünlülerin boşanma davalarına bakan en ünlü avukatlardan Laura Wessel‘i tercih ettiği ortaya çıktı. Hollywood‘un en medyatik boşanma davasında Jolie ile Brad Pitt arasındaki en büyük mücadelenin üçü biyolojik, üçü evlatlık 6 çocuklarının velayetinin olması bekleniyor.

Evlilik anlaşması sır

Sabah’ın haberine göre; Jolie ve Pitt‘in beraber olduğu yıllar boyunca kazandığı 525 milyon dolar civarındaki servetin nasıl bölüşüleceği, boşanma davasının en önemli sorunlarından birini oluşturuyor. Ünlülerin mal varlığı davalarında uzman avukat Donald David, servetin 300 milyon dolarının Pitt‘e ve 225 milyon dolarının Jolie‘ye ait olduğunu tahmin ediyor. Jolie ve Pitt‘in evlilikleri öncesinde bir anlaşma yapıp yapmadığı ise bilinmiyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap