Marlon Blando, Al Pacino ve Robert De Niro gibi efsaneleşen oyuncuların yer aldığı ve dünya sinema tarihinin kült filmleri arasındaki yerini günümüzde dahi korumaya devam eden The Godfather, zamana meydan okumasının yanı sıra, filmin ilk serisinin kazandığı üç adet Oscar Ödülü ile de bu başarıyı taçlandırmaya başardı.

Serinin ilk filminin ve aradan geçen 45 yılın ardından The Godfather serisinin efsanevi oyuncuları tekrar bir araya geldi.

Mario Puzo‘nun yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola‘nın yönettiği The Godfather serisinin efsanevi oyuncuları Tribeca Film Festivali’nin kapanış gecesinde bir araya geldi.

Marlon Brando ve Al Pacino‘nun başrollerini paylaştığı filmde onlara eşlik eden James Caan, Talia Shire ve Robert Duvall gibi isimlerin yanı sıra; The Godfather serisinin yönetmeni Francis Ford Coppola‘da Tribeca Film Festivali’nde onlarla bir araya gelerek serinin hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

The Godfather filminin bugünün şartlarıyla çekilemeyeceğini ve eğer bugün çekilseydi film stüdyolarının The Godfather’i büyük olasılıkla reddedeceklerini belirten ünlü yönetmen, kabul edilmesi halinde serinin ilk filmine ait olan 6,5 milyon dolarlık maliyetinin 38 milyon dolara mal olacağını belirtti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap