Aynı adlı çizgi dizisinden uyarlanan yönetmenliğini Michael Bay'ın yaptığı ve dünya genelinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Transformers hakkında, hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Yapılan açıklamaların ardından filmin Türkiye'deki vizyon tarihi belli oldu ve filmin takipçileri için geri sayım başladı. 

Transformers serisinin beşincisi "Son Şövalye", aksiyon ve bilimkurgu severlere beyaz perdede heyecanlı ve sürükleyici anlar yaşatacak gibi görünüyor ve serinin son halkası, diğer yapımlarda olduğu gibi tekrar Michael Bay'ın yönetmenliğine emanet edildi. 

Yapılan açıklamaların ve 260 milyon dolara mal olan Transformers’in dünya prömiyeri Çin’in Guangzu şehrinde gerçekleştirilmesinin ardından verilen bilgilere göre: Transformers 23 Haziran’da Türkiye'de vizyona giriyor. Dünya prömiyerinin neden Çin'de yapıldığı soruları ise Transformers'ın Çin'de dev bir izleyici kitlesine sahip olması dolayısyla gerçekleştiği belirtildi. 

Mark Wahlberg, Laura Haddock ve Anthony Hopkins gibi isimlerin de rol aldığı film hakkında açıklamalarda bulunan filmin yönetmeni Michael Bay: “Bunu sonuncu defa yaptığım için biraz buruğum. Serinin 5 filmini ben çektim. Bunu başaran başka bir yönetmen olmadı. Ben ilkim” ifadelerinde bulundu.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap