Dünya genelinde oldukça fazla oyuncuya sahip olan ve Pokemonseverlerin oldukça ilgi gösterdiği Pokemon Go, beraberinde Pokemon temalı birbirinden ilginç ürünlerin tasarlanmasına neden oldu. Pokemon hayranlarına hitap eden ürünleriyle ve saatleriyle tanınan, en son satışa çıkardığı 20 bin dolarlık Pikachu saatiyle adından oldukça söz ettiren Romain Jerome bu kez daha iddialı bir ürünü satışa çıkardı.

Titanic, Apollo ve Özgürlük Heykeli‘nin parçalarından tasarladığı saatlerle gündeme gelen ve sınırlı sayıda ürettiği bu saatlerin fiyatlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Romain Jerome ve Pokemon Company International yeni bir iş birliğiyle özel tasarım Pokemon saati hayranların beğenisine sundu. Pokemonlardan oluşan bir kolajı bünyesinde barındıran ve Pikachu temalı 20 bin dolarlık saatine nazaran ilk nesil pokemonlara oldukça fazla yer verilen saat, 48 mm’lik mat siyah bir gövdeyle kullanıcılara sunuluyor.

Önceki modellere nazaran tasarımı ve fiyatıyla oldukça iddialı olan ve sınırlı sayıda üretilen Pokemon temalı bu saatin belirlenen satış fiyatı ise şimdilik 258 bin dolar.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap