Son zamanlarda karşı karşıya kaldığımız ilginç hırsızlık vakalarına gün geçtikçe yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu kez ABD, Michigan‘da yaşayan bir kadın mezarlıklardaki çiçekleri ve benzeri süs eşyalarını çalarak evini süsleme kararı aldı ve olaydan sonra bir görgü tanığının ifadesiyle tutuklandı.

ABD‘nin Michigan eyaletinde yaşayan Lisa Corcoran isimli kadın, mezarlıktan çaldığı çiçekleri ve süs eşyalarını evine götürdüğü gerekçesiyle yerel güvenlik güçleri tarafından tutuklandı.

Olayın ardından görgü tanığının şikayeti ve ifadesi üzerine hakkında tutuklama kararı çıkarılarak evinden alınan Lisa Corcoran hakkındaki suçlamlar ise; toplam 24 farklı mezardan, aralarında el yapımı bir bankın da bulunduğu 188 objeyi çaldığı yönünde.

Mezarlıktan çaldığı çiçekleri ve süs eşyalarını arabasına yüklemesinin ardından görgü tanığı, Lisa Corcoran‘a ait olan aracın plakasını yerel güvenlik güçlerine bildirdi ve hemen harekete geçildi. Corcoran‘ı evine kadar takip ettikten sonra kendisini tutuklayan polisler, evin bütün odalarının çiçeklerle doldurulduğunu fark etti ve araçta 188 adet çalıntı objeyle karşılaştı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap