Geçtiğimiz son 10 yılın en büyük gök olayı olacak Güneş tutulması için geri sayım devam ederken onunla beraber ortaya atılan iddialar da bir o kadar artmaya devam ediyor.

21 Ağustos’ta gerçekleşmesi beklenen Güneş tutulması için Dünya’ya “Nibiru” adında dev bir gezegenin çarpacağı iddiaları ortaya atıldı. Tam olarak Kuzey Amerika’dan izlenebilecek Güneş tutulması için tüm hazırlıklar devam ederken bir o kadar da artan varyasyonlara en çarpıcısını David Meade ekledi.

 

Nibiru” adında ve henüz bilinmeyen gizemli bir gezegenin Dünya’ya çarpması sonucu büyük bir felaketlerin yaşanacağını iddia eden David, NASA’nın bunu göremediğini ve bunun gerçekleşeceğinden emin olduğunu belirtiyor.

David’in ifadelerini yalanlayan Amerika Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) bunun gerçek dışı bir iddia olduğunun altını çizerek insanların panik olmaması gerektiğini açıkladı. 

Nümerolojist olan David Meade, daha önce yayımlanan “X Gezegeni-2017 Geliyor” (Planet X- The 2017 Arrival) adındaki kitabında “Nibiru”adlı gizemli gezegenin Dünya’ya çarpacağı belirtilmişti.

Kitapta Güney Kutbu bölgesinden yaklaştığı iddia edilen gezegenin, bu nedenden ötürü fark edilmediği özellikle de NASA’nın bu detayı atladığı da ayrıca belirtiliyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap