Türkiye’de ilk kez düzenlenen LinkedIn Yetenek Ödülleri, Çırağan Kempinski’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

“En İyi İşveren Marka” ödülü LC Waikiki ve Emaar Turkey’nin olurken “En Başarılı İşe Alım Ekibi” ödülüne Metglobal layık görüldü. Ödüller, Türkiye'deki 250'den fazla kurumun performansının bireysel ve kurumsal kategorilerde değerlendirilmesiyle belirlendi.

530 milyondan fazla platform üyesiyle dünyanın en büyük profesyonel ağı olan LinkedIn, bu yıl ilk kez LinkedIn Türkiye Yetenek Ödülleri programını hayata geçirdi. Ödül töreni, Türkiye'nin lider şirketlerinden yöneticileri bir araya getirerek ilham vermek, networking fırsatı oluşturmak ve başarıyı ödüllendirmek amacıyla yola çıkmış. LinkedIn Türkiye Yetenek Ödülleri’nin İstanbul’da Çırağan Kempinski Otel’de düzenlenen açılış kutlaması etkinliğine ve gala yemeğine, iş dünyasının önemli isimlerinden oluşan 130’un üzerinde davetli katıldı.

En iyi yetenekleri bulmak, kazanmak ve bünyesinde tutmak için LinkedIn Yetenek Çözümlerini kullanan Türkiye'deki 250'den fazla organizasyonun performansını inceleyen LinkedIn’in Insights Ekibi, bireysel ve kurumsal kategoride ödüle layık görülen şirketleri belirledi. Ödüller bireysel kategoride “En Sosyal İşe Alım Uzmanı” ve “En Sosyal Yönetici”, kurumsal olarak da “En Başarılı İşe Alım Ekibi”, “En İyi İşveren Marka” ve “LinkedIn Yükselen Yıldız” branşlarında verildi.

Bireysel kategoride “En Sosyal İşe Alım Uzmanı” olarak Numan Kaçar/Trendyol, G. Başak Samancı/Sütaş Grubu, Aysu Gürler/Organik Kimya, Serda Saday Okumuş/Socar Türkiye, Aslıhan Karahan Arun/Bimsa ödüle layık görülürken; “En Sosyal Yönetici” ödülü ile Denizbank İK ve Deniz Akademi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Elkin onurlandırıldı. Kurumsal kategoride ise “En Başarılı İşe Alım Ekibi” ödülü Metglobal’in olurken “En İyi İşveren Marka” ödülünü alma başarısını LC Waikiki ve Emaar Turkey gösterdi. Gama Holding A.Ş. ise “LinkedIn Yükselen Yıldız” ödülünün sahibi oldu.

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap