Toplam piyasa değeri 100 milyar doları bulan dünyanın dev uydu şirketlerinin CEO’ları, Global Satshow CEO Summit’te dünya uydu-uzay piyasalarına Türkiye’den yön vermek üzere İstanbul’da bir araya geliyor.

“Smart Connections” temasıyla gerçekleştirilecek olan 2. Global Satshow, MÜSİAD’ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators’ Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde 29-30 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Bulunduğu demografik konum itibarıyla bölgenin en etkili ve büyük uydu etkinliği olmaya hazırlanan 2. Global Satshow’da, dünya uydu ve uzay ekosistemine yön veren dünya devlerinin CEO’ları bir araya gelecek. Toplam piyasa değeri 100 milyar doları aşan yedi CEO’nun katılacağı Global CEO SummitGlobal ve Bölgesel Uydu Operatörleri Arasında Gelecek İşbirlikleri” başlığıyla düzenlenecek ve dünya devlerinin CEO’ları uydu sektörünün geleceğine dair yatırım planlarını ve sektörün geleceğini değerlendirecek.

Global CEO Summit’te kimler var?

  1. Rupert Pearce, Inmarsat CEO
  2. Khalid Balkheyour, Arabsat CEO
  3. David Williams, Avanti CEO
  4. Ali Ahmed Al-Kuwari, Es’Hailsat Başkanı ve CEO
  5. Samer Halawi, Thuraya CEO
  6. Christodoulos Protopappas, Hellas-Sat CEO
  7. Cenk Şen, Türksat CEO

ceolar

2. Global Satshow’da neler var?

Etkinlik uydu operatörleri, uydu endüstrisi, uzay teknolojileri, canlı yayın, mobilite ve 5G, şeylerin interneti (IoT) başlıkları üzerine inşa edildi. Etkinlik çerçevesinde Global CEO Summit’in dışında dünya çapında karar mercilerinin katıldığı oturumlar, üst düzey yönetim seviyesinde yuvarlak masa toplantıları planlanıyor. Bu toplantılar, Mars One CEO’su Bas Landorp’tan Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu’na sektöründe lider şirketlerin CEO’larını ağırlayacak. 50’den fazla ülkeden 200’den fazla katılımcının davetli olduğu fuarı, 10 binden fazla ticari ve sektör profesyonelinin de iki gün süresince ziyaret etmesi bekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap