Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile bu yıl altıncısı düzenlenen “Kıyafet Bağış Kampanyası”, katılımcıların büyük desteğiyle devam ediyor. Migros mağazalarında toplanan, Ariel ile yıkanıp temizlenen kıyafetlerin, TOG tarafından binlerce çocuğa ulaştırılması hedefleniyor.

Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdüren Ariel ve Migros’un Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle bu yıl altıncısını düzenlediği “Kıyafet Bağış Kampanyası”na destek büyüyor. Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan “Kıyafet Bağış Kampanyası” kısa sürede büyük ilgi gördü; destekçiler topladıkları kıyafetleri 56 ilde, toplam 975 Migros ve Kipa mağazasında bulunan kampanya kutularına bıraktı.

Bugüne kadar 225 binin üzerinde çocuğu tertemiz kıyafetlerle buluşturan “Kıyafet Bağış Kampanyası”yla, bu yıl yaklaşık 10 bin çocuğa ulaşılması hedefleniyor.

 

 

İhtiyaç sahibi çocukları mutlu etmek isteyen herkes 30 Kasım’a kadar Migros ve Kipa mağazalarındaki Ariel Kıyafet Bağışı kutularına, paylaşmak istediği çocuk kıyafetlerini bırakarak kampanyaya katılabiliyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap